SharePoint

SharePoint چیست؟

 

شما برای سازمان خود نیاز به نرم افزاری دارید که بتواند بر روی منابع انسانی مدیریت کند ، اسناد و مدارک، به اشتراک گذاری فایلها، … و بتواند آرشیو سازی اطلاعات را به خوبی و با اطمینان کامل انجام دهد. حفظ امنیت کاربران از مباحث بسیار مهم در سازمان شما است که نرم افزاری که به کار می برید باید توانایی این کار را داشته باشد. باید نرم افزاری انتخاب کنید که جستجوی بسیار قوی و پیشرفته ای داشته باشد و بتواند حتی به داخل فایل ها نفوذ کند و کلمه مورد نظر شما را پیدا کند.

SharePoint چیست؟
SharePoint مجموعه ای از سرویس ها می باشد که تیم کاری را در هم گرایی و همکاری بهتر با یکدیگر توانمند می سازد و امکاناتی چون توسعه، به اشتراک گذاری و مدیریت اطلاعات، پیگیری و مدیریت فرآیند های کسب و کار را دارا می باشد.
مزایای بالقوه SharePoint عبارتند از افزایش کارایی تیم، انعطاف بیشتر در برابر تغییرات، مدیریت محتوا بهتر، کنترل وظایف، کاهش هزینه ها، دستیابی سریعتر به اهداف و انتشار وسیع تر اطلاعات

بررسی امکانات SharePoint

  • محیطی آشنا، راحت و سازگار
  • پلتفرم آسان با قابلیت شخصی سازی
  • مخزن اطلاعات مرکزی
  • ابزاری برای ایجاد اطلاعات همگرا
  • کنترل هایی برای حفاظت از اطلاعات
  • ابزاری به منظور مبادله اطلاعات
  • ابزاری برای مدیریت گردش کارها Workflow Engine

سایت SharePoint برای گروه، پروژه یا حتی سازمان می تواند مکانی برای ذخیره سازی تمامی اطلاعات سازمان باشد.
با توجه به قابلیت گسترده استفاده از SharePoint و قرار گرفتن اطلاعات حساس بر روی آن، سطح دسترسی به اطلاعات اهمیت دو چندان می یابد. SharePoint علاوه بر استفاده از تصدیق هویت ویندوز، خود نیز افراد را در سطوح مختلف قرار داده و به آن ها مجوز های گوناگون و سطوح دسترسی های مختلف در سایت ها داده است تا امنیت در این نرم افزار تضمین شود.

سایت تک تیک در نظر دارید آموزش نرم افزار sharePoint را از دوره مقدماتی تا دوره پیشرفته را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد.
اگر علاقمند به یادگیری sharePoint می باشید تک تیک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

۰ ۰ رای دادن
رای دادن به مقاله

نوشته های مشابه

اشتراک در
اشاره به موضوع
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
دکمه بازگشت به بالا

جدیدترین مطالب در تلگرام
TechTik@