برنده کمپین های اینستاگرامی چگونه تعیین می شود؟

2 1,016

پیش از این بارها درباره اهمیت دیجیتال مارکتینگ در دنیای امروز صحبت کرده ایم و خوانندگان عزیز این مطلب ، خود نیز بدان واقف اند. یکی از راه های موثر در بازاریابی دیجیتالی استفاده از Game Marketing است. برگذاری کمپین های مختلف نیز جز همین دسته قرار می گیرد. از بهترین بستر های رایگان برای برگزاری یک کمپین شبکه اجتماعی بسیار محبوب و پرطرفدار Instagram است. حتما تا به حال بارها در اینستاگرام مسابقه هایی را دیده اید که با Mention کاربران دیگر توسط مخاطبان از بین Mentioned کنندگان یک نفر را به عنوان برنده انتخاب می کنند. در این آموزش برای شما شرح خواهیم داد که این برنده ها چطور بدون نیاز به حتی یک خط برنامه نویسی مشخص می شوند و نیازی به بررسی تک تک کامنت ها و حتی جدا سازی کامنت های تکراری نیز نخواهد بود.

انتخاب برنده کمپین های اینستاگرامی از بین کامنت گذاران 

قدرتمند ترین پلت فرم و ساده ترین راه برای انجام چنین کاری استفاده از وب سایت کامنت پیکر است. ابتدا از طریق همین لینک وارد وب سایت شوید. در زبانه دیگری از مرورگر پس از ورود به وب سایت Instagram  به اکانت مورد نظر لاگین نمایید. در قسمت Login with Instagram در وب سایت Comment Picker نیز بر روی Login کلیک کنید و اجازه لازم را به Comment Picker جهت دسترسی به اکانت اینستاگرام محول نمایید. در صورتی که این مراحل به درستی انجام شده باشد تصویری شبیه تصویر زیر مشاهده خواهید کرد.

کمپین اینستاگرامی

حال در صفحه اینستاگرام تان پست مورد نظر جهت مسابقه را در مرورگر باز و URL آن را کپی کنید. برای مثال URL مورد نظر ما چنین است : https://www.instagram.com/p/Bieb2L-HQvQ/

کمپین اینستاگرامی

به وب سایت Comment Picker بازگردید و URL را در قسمت Enter The Instagram URL قرار دهید. در صورتی که بخواهید نظر دهندگانی که بیش از یک کامنت قرار داده اند فقط یک بار محاسبه شوند ، گزینه Filter Duplicate Users را فعال کنید. بر روی دکمه ذره بین زرد رنگ کلیک کنید تا تعداد کل کامنت ها محاسبه شود.

در این مرحله کافی ست بر روی دکمه Start در قسمت شماره سه برای انتخاب یک برنده تصادفی از بین تمام کامنت گذاران کلیک نمایید.

برنده مسابقه شما در جلو عبارت Winner مشخص مشخص شده است :

 

 

مطالب مرتبط
2 نظرات
  1. amirali می گوید

    تو اینستگرام مثل تلگرام قابلیت Active Session وجود دارد؟؟
    چون میخوام بعد اینکه دسترسی دادم بتونم از حساب خارجشون کنم

    1. نوید داریا می گوید

      سلام. نه متاسفانه. در حال حاضر چنین قابلیتی نداره. بهترین راه برای شما این هست که بعد از دسترسی ، پسورد را تغییر دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

//test