ایجاد Template در Adobe Connect Meeting

0

در آموزش قبلی درباره نحوه ایجاد Layout صحبت کردیم. همچنین دانستیم که Layout های سفارشی  تنها در یک Meeting قابل استفاده خواهند بود و در پنل Meeting های دیگر وجود نخواهند داشت. به همین منظور برای رفع این مشکل قابلیت ایجاد Template در Adobe Connect به وجود آمده است. در این آموزش یک Meeting با Layout های سفارشی سازی شده را به عنوان Template ذخیره خواهیم نمود و سپس از روی آن یک Meeting جدید ایجاد می کنیم که شامل Layout سفارشی شده خودمان باشد.

ایجاد Template

برای ایجاد Template یک Meeting سفارشی شده را باز نمایید. همان طور ه در تصویر زیر مشاهده می شود صفحه جلسه TechTik Farvardin Meeting به همراه یک Layout اضافه با نام TechTik باز شده است.

از منوی Meeting گزینه Manage Meeting Information را برگزینید.

همان طور که می دانید برای ایجاد Template یا قالب بهتر است از یک نام عمومی استفاده شود. به همین دلیل در ابتدا با مراجعه به زبانه Edit Information نام جلسه را به نام جدیدی تغییر می دهیم که عمومی تر باشد. پس از انجام این کار بر روی Save کلیک نمایید.

فولدر Share Meetings را انتخاب کنید.

Adobe Connect Meeting Templates - 4تیک Meeting سفارشی شده را فعال و بر روی Move کلیک نمایید.

اکنون Shared Templates را انتخاب و بر روی Move کلیک کنید. تا اینجا Template مورد نظر ساخته شده است.

اگر یادتان باشد در زمان ساخت Meeting گزینه ای با نام Select Template وجود داشت. اکنون با کلیک بر روی این گزینه می توانید Meeting جدید را با استفاده از این گزینه ایجاد نمایید.

اگر این آموزش برای شما مفید است ، لطفا آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت جدیدترین مطالب در تلگرام TechTik@
//inspect